Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 21.09.2021

Wizyta studyjna w firmie Diebold Nixdorf w Katowicach

W ramach projektu „Politechnika Śląska jako Centrum Nowoczesnego Kształcenia opartego o badania i innowacje”, 28 września odbędzie się wizyta studyjna w firmie Diebold Nixdorf w Katowicach. Skierowana jest ona do studentów z kierunków IT od IV semestru.

Nowe technologie w R&D, funkcje nowoczesnego bankomatu, poznanie tajników urządzenia Self- Checkout, nowoczesne rozwiązania sprzedawcy detalicznego w branży turystycznej - takie min. zagadnienia poruszane będą podczas wizyty studyjnej w firmie Diebold Nixdorf w Katowicach.

Wizyta skierowana jest do studentów z kierunków IT od IV semestru i odbędzie się we wtorek 28 września. Zapisy pod adresem start@polsl.pl. Należy podać imię i nazwisko oraz numer telefonu. Osoby zainteresowane będą miały zapewniony transport.

 

Agenda wizyty studyjnej Aganda wizyty studyjnej w firmie Diebold Nixdorf Pobierz

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie