Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 21.09.2021

Wizyta studyjna w firmie Diebold Nixdorf w Katowicach

W ramach projektu „Politechnika Śląska jako Centrum Nowoczesnego Kształcenia opartego o badania i innowacje”, 28 września odbędzie się wizyta studyjna w firmie Diebold Nixdorf w Katowicach. Skierowana jest ona do studentów z kierunków IT od IV semestru.

Nowe technologie w R&D, funkcje nowoczesnego bankomatu, poznanie tajników urządzenia Self- Checkout, nowoczesne rozwiązania sprzedawcy detalicznego w branży turystycznej - takie min. zagadnienia poruszane będą podczas wizyty studyjnej w firmie Diebold Nixdorf w Katowicach.

Wizyta skierowana jest do studentów z kierunków IT od IV semestru i odbędzie się we wtorek 28 września. Zapisy pod adresem start@polsl.pl. Należy podać imię i nazwisko oraz numer telefonu. Osoby zainteresowane będą miały zapewniony transport.

Agenda wizyty studyjnej Aganda wizyty studyjnej w firmie Diebold Nixdorf Pobierz