Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 21.03.2023

Wizyta studyjna na uczelniach konsorcjum EURECA-PRO

Rozpoczął się konkurs na finansowanie udziału wizyty studyjnej na jednej z uczelni - członków sojuszu uniwersytetu europejskiego EURECA-PRO – European University on Responsible Consumption and Production. Konkurs skierowany jest do nauczycieli akademickich.

W przedsięwzięciu udział biorą:

University of Leoben- Austria,
Freiberg University of Mining and Technology- Niemcy,
University of Petrosani- Rumunia,
University of Leon- Hiszpania,
Technical University of Crete- Grecja,
Mittweida University of Applied Sciences- Niemcy,
Hasselt University- Belgia,
University of Lorraine- Francja.

W ramach konkursu finansowanie mogą otrzymać nauczyciele akademiccy. Wizyta powinna trwać co najmniej 5 dni roboczych, w trakcie której uczestnik zobowiązany jest do wygłoszenia wykładu  i przygotowania prezentacji na temat potencjału Politechniki Śląskiej.

Nabór potrwa do 14 kwietnia 2023 roku. Szczegóły, regulamin oraz wzory wniosków w załączniku informacji.

Wizyty studyjne w ramach Eureca-Pro Wizyty studyjne w ramach Eureca-Pro Pobierz
Wizyty studyjne w ramach-Eureca-Pro Wizyty studyjne w ramach-Eureca-Pro Pobierz