Fot. Martin Huć (39)
Autor: Martin Huć     Publikacja: 16.09.2025
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

Wizyta Samorządu Studenckiego EURECA-PRO

W dniach od 8 do 12 września na Politechnice Śląskiej gościł Samorząd Studencki EURECA-PRO. Członkowie samorządu mieli możliwość uczestniczenia w zorganizowanym dla nich certyfikowanym szkoleniu LCA – „LCA training for SC members”, prowadzonym przez dr inż. Szymona Sobka.

Spotkanie zostało zorganizowane przez dr hab. inż. Edytę Kudlek-Tymoszuk, prof.PŚ, Dział Współpracy z Zagranicą oraz Samorząd Doktorantów Politechniki Śląskiej.

Zdjęcie od Martin

Wizyta studentów z uczelni partnerskich wchodzących w skład konsorcjum EURECA-PRO była okazją do wielu owocnych dyskusji na temat funkcjonowania Samorządu Studenckiego EURECA-PRO oraz inicjatyw promujących zrównoważoną konsumpcję i produkcję będącą filarem EURECA-PRO.

Organizatorzy kierują podziękowania do mgr inż. Barbary Lisickiej za przeprowadzenie warsztatów poświęconych kulturze naszego regionu.

Fot. Martin Huć (29)

© Politechnika Śląska

Polityka prywatności

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie