na zdjęciu stoiska targowe i ludzie między nimi
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 19.01.2024     Aktualizacja: 29.02.2024

Wiosenne Targi Pracy, Przedsiębiorczości, Technologii i Dostępności Politechniki Śląskiej

W dniach od 4 do 11 marca 2024 roku odbywać się będzie 30. edycja Wiosennych Targów Pracy, Przedsiębiorczości, Technologii i Dostępności Politechniki Śląskiej. Wydarzenie zaplanowano w trybie hybrydowym - online na platformie zdalnej oraz stacjonarnie w hali „Nowa” Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej.

 

Wydarzenie dedykowane jest kandydatom wywodzącym się ze środowiska akademickiego – studentom, absolwentom i pracownikom naukowym Politechniki Śląskiej oraz innych uczelni, a także uczniom szkół średnich podejmującym decyzje o wyborze ścieżki edukacyjnej i zawodowej.

Targi na platformie zdalnej odbywać się będą od 4 do 11 marca na stronie https://targipracypolsl.webexpo.pl, natomiast stacjonarnie 11 marca w godzinach od 9.00 do 15.00 w hali „Nowa” Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej.

Na targach obecne będą przedsiębiorstwa poszukujące pracowników, instytucje rynku pracy takie jak urzędy pracy, młodzieżowe biura pracy, biura karier. Swoją ofertę zaprezentują organizacje studenckie, koła naukowe i instytucje wspierające przedsiębiorczość akademicką oraz organizacje i stowarzyszenia udzielające wsparcia osobom z niepełnosprawnościami.

Koordynatorami wydarzenia są: uczelniane Biuro Karier Studenckich, Biuro ds. Osób
z Niepełnosprawnościami oraz Samorząd Studencki.

Szczegóły wydarzenia na stronie: https://events.polsl.pl/targipracy/. 

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie