grafika granatowa z napisem Katopolis
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 16.11.2023

Widowisko KATOPOLIS już 9 grudnia w Spodku

Co może wyjść z połączenia nauki, rapu, literatury, filmu i teatru? Tego będzie można dowiedzieć się już 9 grudnia 2023 roku w katowickim Spodku. Odbędzie się tam widowisko naukowo-muzyczne KATOPOLIS, które otworzy obchody Europejskiego Miasta Nauki 2024 podczas 7. edycji Śląskiego Festiwalu Nauki.

KATOPOLIS to niesamowite widowisko, które  przygotowują twórczynie i twórcy związani ze środowiskiem akademickim, w tym m.in.: naukowczynie i naukowcy ze śląskich uczelni, aktorki i aktorzy teatrów z regionu, a także artystki i artyści polskiej sceny muzycznej, uczelniane chóry i zespoły muzyczne oraz Miuosh, Jan P. Matuszyński, Zbigniew Rokita, Mateusz Znaniecki.

Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na wsparcie rozwoju młodzieży województwa śląskiego w ramach programu realizowanego przez Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024 w partnerstwie z Krajowym Funduszem na rzecz Dzieci.

Bilety dostępne na stronie: https://www.ebilet.pl/muzyka/pozostale/katopolis.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie