Źródło: materiały organizatora
Autor: Monika Lipiec     Publikacja: 07.05.2021

Weź udział w webinarium online „Master’s in Energy Transition”

Dyplom renomowanych europejskich uczelni, wizyty studyjne, konferencje, nowoczesne metody nauczania, zajęcia w języku angielskim czy case teaching – to tylko niektóre korzyści z udziału w programie „Master’s in Energy Transition”, organizowanym we współpracy Politechniki Śląskiej i firmy InnoEnergy. 19 maja o godzinie 14:30 sprawdź, dlaczego warto rozpocząć studia magisterskie w ramach EIT InnoEnergy Master School.

Spotkanie online z pracownikiem firmy InnoEnergy jest skierowane do studentów studiów inżynierskich zainteresowanych studiami magisterskimi w języku angielskim.
W trakcie spotkania uczestnicy poznają ofertę programu nauczania. Uzyskają także informacje na temat prac dyplomowych, przebiegu studiów oraz lokalizacji uniwersytetów.

Udział w webinarium należy zgłosić, wypełniając formularz dostępny na stronie wydarzenia oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Po zarejestrowaniu się za pomocą formularza, zostanie przesłany link umożliwiający dostęp do webinarium.

Zapraszamy!