Autor: Monika Lipiec     Publikacja: 07.05.2021

Weź udział w webinarium online „Master’s in Energy Transition” 

Dyplom renomowanych europejskich uczelni, wizyty studyjne, konferencje, nowoczesne metody nauczania, zajęcia w języku angielskim czy case teaching – to tylko niektóre korzyści z udziału w programie „Master’s in Energy Transition”, organizowanym we współpracy Politechniki Śląskiej i firmy InnoEnergy. 19 maja o godzinie 14:30 sprawdź, dlaczego warto rozpocząć studia magisterskie w ramach EIT InnoEnergy Master School.

Spotkanie online z pracownikiem firmy InnoEnergy jest skierowane do studentów studiów inżynierskich zainteresowanych studiami magisterskimi w języku angielskim.
W trakcie spotkania uczestnicy poznają ofertę programu nauczania. Uzyskają także informacje na temat prac dyplomowych, przebiegu studiów oraz lokalizacji uniwersytetów.

Udział w webinarium należy zgłosić, wypełniając formularz dostępny na stronie wydarzenia oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Po zarejestrowaniu się za pomocą formularza, zostanie przesłany link umożliwiający dostęp do webinarium.

Zapraszamy!

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie