Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 05.11.2021

Webinarium dla młodych naukowców „Publikowanie w czasopismach akademickich”

Biblioteka Politechniki Śląskiej zaprasza na webinarium Taylor & Francis „Publikowanie w czasopismach akademickich”. Spotkanie odbędzie się 10 listopada 2021 w godzinach 10.00–11.30.  

Webinarium będzie prowadzone w języku angielskim. Przeznaczone jest przede wszystkim dla naukowców rozpoczynających karierę naukową i mających niewielkie doświadczenie w publikowaniu. Podczas webinarium prowadząca dokona przeglądu obecnego stanu publikacji akademickich, który umożliwi zrozumienie procesu publikacji, a także przekaże wskazówki, które pomogą naukowcom odnieść sukces. Więcej informacji i link do rejestracji znajdują się na stronie Biblioteki Politechnika Śląska | Aktualnosci (polsl.pl)

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie