Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 17.11.2022     Aktualizacja: 18.11.2022
Na zdjęciu widzimy niebiesko żółtą grafikę zapraszająca na webinar

Webinar CITT w ramach Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw 

Centrum Inkubacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej zaprasza na webinar „Czy patent może stanowić istotną przewagę konkurencyjną w rywalizacji rynkowej?”. Spotkanie odbędzie się w ramach Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach.  

Webinar prowadzony będzie w formule hybrydowej – stacjonarnie oraz online z możliwością zadawania pytań podczas jego trwania oraz na czacie. 

 – Spotkanie skierowane jest przede wszystkim do sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które nie zawsze posiadają wystarczającą wiedzę z zakresu ochrony własności intelektualnej. Warto podkreślić, że sektor MŚP w naszym regionie mocno się rozwija, budując swoją przewagę konkurencyjną opartą na rozwoju, innowacjach i dobrach intelektualnych – powiedziała dr inż. Magdalena Letun-Łątka, dyrektor Centrum Inkubacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej. 

Webinar daje też możliwość nawiązania relacji naukowo-biznesowych oraz umacniania tych już istniejących. Udział w nim wezmą:  

  • Magdalena Letun-Łątka – dyrektor Centrum Inkubacji i Transferu Technologii PŚ; 
  • Grzegorz Studziński – Broker Innowacji CITT, Moderator spotkania; 
  • Magdalena Filipek Marzec – Rzecznik Patentowy CITT oraz dziekan Okręgu Śląskiego Polskiej Izby Rzeczników Patentowych; 
  • Katarzyna Jaworska-Pulchny – Broker Innowacji CITT.

Webinar „Czy patent może stanowić istotną przewagę konkurencyjną w rywalizacji rynkowej?” odbędzie się 22.11.2022 r. w godz. 09:30-11:00. Stacjonarnie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach - sala konferencyjna 11 oraz online na stronie: https://youtu.be/XPnM3tAy3ws. 

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie