plakat turnieju, napisy plus zdjęcie mężczyzny
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 17.05.2024
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

Turniej Prize Charger

Trwa pierwsza edycja turnieju Prize Charger – „Szalony XX wiek. Historia komputerów i oprogramowania. Pierwsze algorytmy AI”. Zgłaszać można się do 18 maja 2024.

Interesujesz się początkami rozwoju komputerów i wiesz jakie rozwiązania technologiczne w nich stosowano? Nie znasz odpowiedzi na powyższe pytania, ale chcesz wiedzieć więcej? Zarejestruj się, skorzystaj z przygotowanych przez organizatorów materiałów, zdobądź potrzebną wiedzę i weź udział w turnieju Prize Charger – „Szalony XX wiek. Historia komputerów i oprogramowania. Pierwsze algorytmy AI”. Nabór trwa do 18 maja 2024 roku. Więcej informacji na stronie https://pccon.org/.

Platforma turniejowa Prize Charger to projekt, który rewolucjonizuje podejście do edukacji poprzez zabawę i rywalizację. Umożliwia nie tylko organizację turniejów z zakresu różnorodnych dziedzin inżynieryjnych i technicznych, ale pozwala dostosować kolejne edycje konkursów do zmieniających się potrzeb i trendów.

Prize Charger jest wspólną inicjatywą Stowarzyszenia Wspierania Techniki Polskiej i Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT. Projekt stawia sobie za cel promowanie nauki, zwalczanie dezinformacji, a także budowanie społeczeństwa opartego o wiedzę oraz świadomości ogromnej wartości edukacji.

Więcej informacji na o platformie na stronie https://prizecharger.com.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie