Na zdjęciu widzimy trójkę studentów siedzących na trawie na terenie kampusu
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 27.01.2023

Trwa rekrutacja na studia magisterskie na Politechnice Śląskiej

Do 13 lutego 2023 roku potrwa nabór na studia II stopnia na Politechnice Śląskiej. Kandydaci mogą wybierać spośród 38 kierunków.

W obecnej rekrutacji czeka 1890 miejsc na studiach stacjonarnych oraz 585 miejsc na studiach niestacjonarnych.

Kandydaci (zarówno obywatele polscy, jak i osoby z zagranicy) rejestrują się w systemie rekrutacyjnym IRK dostępnym pod adresem https://irk.polsl.pl/. Studenci zagraniczni rejestrują się do 30 stycznia 2023 roku.