grafika lab_1
Autor: Katarzyna Siwczyk     Publikacja: 14.02.2024
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

Trwa rejestracja na kurs BIP w Hiszpanii pt.: „Towards a Sustainable Energy System. Challenges and Opportunities.”

SGroup to sieć akademicka, którą Politechnika Śląska tworzy wraz z 47 instytucjami edukacyjnymi z 23 krajów europejskich oraz 6 państwami spoza Europy. Aktualnie SGroup zaprasza studentów i doktorantów do udziału w kursie BIP (3 ETCS) z zakresu energii i zrównoważonego rozwoju energetycznego.

Do 22 marca 2024 roku studenci i doktoranci Politechniki Śląskiej mogą zgłosić chęć udziału w kursie BIP (Blended Intensive Program), zorganizowanym przez Uniwersytet w Valladolid w Hiszpanii.

Kurs odbywać się będzie w czerwcu (część wirtualna) i w lipcu (stacjonarnie).

Głównymi celami tego kursu jest podniesienie świadomości na temat znaczenia zrównoważonego rozwoju energetycznego i zgodności z celami zrównoważonego rozwoju, a także prowadzenie dyskusji na temat wyzwań technologicznych i społecznych.

Grupą docelową tego kursu są studenci studiów magisterskich i doktoranckich, a także studenci ostatniego roku studiów licencjackich na studiach inżynieryjno-technologicznych. Za udział w tym wydarzeniu studenci mogą otrzymać 3 punkty ECTS.

Szczegółowe informacje i wstępny program dostępne są tutaj: http://relint.uva.es/wp-content/uploads/2024/02/SGroup-BIP-on-Energy.pdf

Formularz rejestracyjny znajduje się pod tym linkiem: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=3x8qX1W330CNI1yNGUVTdeM1ULE9ODpDqd7zYU91gIpUMDlYNENHMTlaQlM0Rkg4RlpHNkVWV1BHMS4u

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie