plakat imprezy. na zdjęciu studentki
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 15.04.2024

Targi Pracy Open Career Days

18 kwietnia 2024 na Politechnice Śląskiej odbędą się Targi Pracy Open Career Days. Wydarzenie skierowane jest do studentów szukających pracy i możliwości rozwoju swojej ścieżki kariery zawodowej. Organizatorem imprezy jest BEST Gliwice.

Chcesz skonsultować swoje CV, porozmawiać z przedstawicielami firm i sprawdzić co oferuje dla Ciebie rynek pracy? Nic bardziej prostego! Przyjdź na Targi Pracy Open Career Days. Twoi przyszli pracodawcy czekają na Ciebie i Twoje pytania, a organizatorzy z BEST Gliwice zadbają o najbardziej profesjonalną i komfortową atmosferę. Oprócz licznych firm, spotkasz tam fotografa, który bezpłatnie wykona twoje zdjęcie do dokumentu, a następnie będziesz miał/a możliwość konsultacji swojego CV z profesjonalistami. Udział w targach zdecydowanie otworzy dla Ciebie nowe drzwi i pomoże pokonać lęk przed rozmowami kwalifikacyjnymi. W przerwie koniecznie zajrzyj do strefy relaksu!

Więcej informacji na stronie: https://www.facebook.com/opencareerday.