Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 25.10.2021

Sukces Politechniki Śląskiej na Gali Sportu Akademickiego

Politechnika Śląska w czołówce Akademickich Mistrzostw Polski. W tym roku Uczenia znalazła się na podium zajmując III miejsce wśród uczelni technicznych. Zajęliśmy także 5. miejsce w klasyfikacji generalnej.

Gala Sportu Akademickiego to okazja do podsumowań działania Akademickiego Związku Sportowego, ale przede wszystkim osiągnieć młodych sportowców, którzy w nim działają. Z ramienia Politechniki Śląskiej w gali udział wzięli Prorektor ds. Infrastruktury i Promocji dr hab. inż. Tomasz Trawiński, prof. PŚ oraz Dyrektor Ośrodka Sportu dr Krzysztof Czapla, prof. PŚ, którzy w imieniu Uczelni odebrali statuetki.

Wysokie lokaty jakie co roku zajmuje Politechnika Śląska to efekt ciężkiej pracy sportowców jak i prężnie działającego Ośrodku Sportu PŚ, który od wielu lat pomaga i motywuje naszych studentów oraz pracowników uczelni do aktywności sportowej. Politechnika Śląska chętnie wspiera młodych sportowców, którzy poza za nauką realizują swoje sportowe pasje.

Tegoroczna Gala Sportu Akademickiego odbyła się w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku, na uroczystości oprócz nagrodzonych sportowców, władz uczelni i zaproszonych gości pojawiło się także wielu medalistów olimpijskich z Tokio.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie