Autor: Martin Huć     Publikacja: 19.03.2024

Students Meet Up powered by Metropolia GZM

Przed nami święta Wielkanocne w Polsce! Poznajcie razem z nami zwyczaje Wielkanocne w Metropolii GZM: zapraszamy na żurek i wspólne malowanie tradycyjnych pisanek.

Cześć,
Zapraszamy Was na trzecie spotkanie Students Meet Up powered by Metropolia GZM, które odbędzie się:

27 marca o godz. 18:00-20:00
w Kato Science Corner x Metrolab GZM
(róg ulicy Pocztowej i Młyńskiej przy rynku w centrum Katowic).
Jesteśmy tutaj: Google Maps

Tym razem zapraszamy Was do poznania zwyczajów Wielkanocnych w naszym regionie - na degustację żurku, czyli naszej tradycyjnej świątecznej zupy oraz wspólne malowanie pisanek, które są nieodłączonym elementem świątecznych dekoracji w Polsce.

Planujemy dla Was też coś ekstra, jednak…
…mamy deala ze swoim Szefem, że to „coś ekstra” odbędzie się, jeśli do najbliższej środy 20 marca, zapisze się i potwierdzi swój udział co najmniej 20 osób. Tutaj możecie potwierdzić swój udział: Easter in Poland. Students Meet Up powered by Metropolia GZM vol. 3 (office.com)