Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 30.09.2021

Studentka Politechniki Śląskiej Ambasadorem Kariery w UE

Departament Komitetu do Spraw Europejskich oraz Europejski Urząd Doboru Kadr wyłonili laureatów kolejnej edycji programu Ambasador Kariery w UE. Jedną z Ambasadorek została Marta Penkala studentka Wydziału Organizacji i Zarządzania.

Preselekcja objęła ocenę złożonych aplikacji oraz rozmowy z kandydatami. Pozytywnie zrekrutowani ambasadorzy, wywodzący się spośród studentów najlepszych europejskich uczelni, odpowiedzialni będą za informowanie oraz promocję zatrudnienia w instytucjach europejskich. Do ich zadań – w okresie od jesieni tego roku do jesieni roku przyszłego – należeć będzie m.in. uczestniczenie w targach pracy, organizacja i prowadzenie prezentacji możliwości zatrudnienia w UE dla studentów, rozwój sieci kontaktów między uczelniami i dostarczanie informacji zainteresowanym osobom oraz mediom, a także odpowiadanie na wszelkie zapytania dotyczące możliwości zawodowych w instytucjach UE.

Szczegółowe informacje o programie znajdują się na stronie: https://epso.europa.eu/home_pl Facebook: EU Careers Silesia

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie