Na zdjęciu widzimy zwycięzcę 10 edycji konkursu master chef tvn. Na zdjęciu widzimy młodego chłopka w białym fartuchu i czapce kucharskiej trzymającego nagrodę konkursu. Na dole zdjęcie jest napisane gratulujemy
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 07.12.2021

Student Politechniki Śląskiej zwycięzcą konkursu MasterChef!

Maciej Regulski student Politechniki Śląskiej wygrał program MasterChef TVN. Na co dzień Maciek studiuje na Wydziale Budownictwa PŚ.

23-letni student Politechniki Śląskiej najlepszym kucharzem w Polsce. Maciej Regulski zwyciężył w 10. edycji konkursu MasterChef TVN. To program, w którym uzdolnieni kucharze-amatorzy walczą o tytuł Mistrza Kuchni, nagrodę pieniężną oraz kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej.

Zwycięzca musi pokonać konkurentów z całego kraju, dostać się do finałowej 14-ki wybrańców i stanąć z nimi w szranki - mierząc się z szeregiem kulinarnych wyzwań. Finałowy odcinek z udziałem naszego studenta można zobaczyć na stronie: 14. odcinek programu wyłonił zwycięzcę. Kto nim został? (tvn.pl)

Maciejowi serdecznie gratulujemy sukcesu!