Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 07.12.2021

Student Politechniki Śląskiej zwycięzcą konkursu MasterChef!

Maciej Regulski student Politechniki Śląskiej wygrał program MasterChef TVN. Na co dzień Maciek studiuje na Wydziale Budownictwa PŚ.

23-letni student Politechniki Śląskiej najlepszym kucharzem w Polsce. Maciej Regulski zwyciężył w 10. edycji konkursu MasterChef TVN. To program, w którym uzdolnieni kucharze-amatorzy walczą o tytuł Mistrza Kuchni, nagrodę pieniężną oraz kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej.

Zwycięzca musi pokonać konkurentów z całego kraju, dostać się do finałowej 14-ki wybrańców i stanąć z nimi w szranki - mierząc się z szeregiem kulinarnych wyzwań. Finałowy odcinek z udziałem naszego studenta można zobaczyć na stronie: 14. odcinek programu wyłonił zwycięzcę. Kto nim został? (tvn.pl)

Maciejowi serdecznie gratulujemy sukcesu!

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie