Autor: Aleksandra Weber     Publikacja: 01.06.2021

Stanowisko KRASP w sprawie promocji programu szczepień przeciw COVID-19

Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich przedstawiła stanowisko dotyczące promocji programu szczepień przeciw COVID-19. Realizacja szczepień zapewni bezpieczny dostęp do kultury oraz edukacji, a także funkcjonowanie instytucji publicznych i gospodarki.  

Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich przedstawiła stanowisko, w którym podkreśliła rolę wiedzy w społeczeństwie, a w szczególności środowisku naukowym. Ponadto przedstawiciele KRASP podkreślili zaniepokojenie związane z ostatnimi wystąpieniami przeciwko szczepieniom i atakami na uczelnie za podjęcie właściwych w tym zakresie działań.

KRASP przekonuje, że realizacja programu szczepień przeciw COVID-19 jest fundamentalna dla zdrowia obywateli, funkcjonowania instytucji publicznych i gospodarki, ponadto umożliwi bezpieczny dostęp do kultury, edukacji i powrót do normalnego działania systemu szkolnictwa wyższego.

Stanowisko Zgromadzenia Plenarnego KRASP z dnia 29 maja 2021 r. w sprawie promocji programu szczepień przeciw COVID-19.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie