Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 19.01.2022

Spotkanie z przedstawicielami NCBiR dotyczące POB5

20.01.2022 r. o godz. 14.00 odbędzie się spotkanie online w ramach POB5. Przygotowane ono zostało przez przedstawicieli NCBiR oraz KPK i RPK. Przedstawione zostaną najbliższe konkursy na projekty związane z tematyką POB5.

Agenda spotkania:

  • Powitanie i wprowadzenie
  • Program Horyzont Europa – ogólne informacje. Przedstawienie konkursów w tematyce POB5. Analiza przykładowego wezwania konkursowego – Jarosław Piekarski, Małgorzata Szołucha, Aleksandra Ihnatowicz, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju/Krajowy Punt Kontaktowy
  • Digital Europe Programme – Elżbieta Kroszczyńska, KPRM
  • EIT Manufacturing - Krzysztof Lipiec, SBŁ PIAP
  • Pytania i dyskusja dot. udziału Politechniki Śląskiej w ww. inicjatywach – moderacja Anna Łukaszkiewicz-Kierat, Politechnika Śląska

Wszystkie osoby, które nie są członkami zespołu POB5 Automatyzacja procesów i Przemysł 4.0 lub nie otrzymały zaproszenia z linkiem na to spotkanie, a chciałyby uczestniczyć w spotkaniu, proszone są o przesłanie wiadomości na adres POB5@polsl.pl.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie