Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 26.04.2022

Spotkanie z cyklu Gość Specjalny w ramach POB5 

28 kwietnia odbędzie się spotkanie z cyklu Gość Specjalny w ramach POB5. Tym razem prelegentem będzie Ewa Mikos-Romanowicz, Business Development Manager w firmie Siemens i Przewodnicząca Komisji ds. Cyfryzacji i Przemysłu 4.0 przy AHK Polska. 

Temat spotkania: Polskie firmy produkcyjne w drodze do cyfryzacji – sytuacja bieżąca i potencjał rozwoju na bazie raportu Digi Index. 

Spotkanie odbędzie się w jęz. polskim 28 kwietnia (czwartek) o godz. 15.00 za pośrednictwem systemu Teams. Link do spotkania został przesłany osobom zarejestrowanym w grupie Teams POB5 i na liście adresowej.  

Osoby zainteresowane spotkaniem, które chciałyby otrzymać link lub zostać dołączone do listy adresowej i grupy POB5 proszone są o przesłanie informacji na adres POB5@polsl.pl 

Ewa Mikos-Romanowicz jest dyrektorem ds. rozwoju biznesu i spraw rządowych firmy Siemens Sp. z oo.; absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Freie Universitaet w Berlinie. Ukończyła podyplomowe studia europejskie w Szkole Głównej Handlowej oraz roczny program w Harvard Business School. Rozpoczęła pracę w Siemens w 2001 roku pracując w dziale Rozwoju Strategii, biurze zarządu oraz uczestnicząc w międzynarodowym projekcie strategicznym realizowanym w centrali koncernu w Monachium. Aktualnie odpowiada za budowanie relacji i aktywną współpracę z sektorem publicznym, samorządami oraz uczelniami. 

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie