Spotkanie Wspólnoty Uczelni z laureatem Nagrody Nobla prof. Brianem Kobilką

Wyjątkowe wydarzenie – możliwość porozmawiania z laureatem Nagrody Nobla i doktorem Honoris Causa Politechniki Śląskiej prof. Brianem Kobilką.

W auli A CEK w dniu 30 maja, w godz. 16:00-18:00 odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. Członkowie Wspólnoty Politechniki Śląskiej – pracownicy, doktoranci i studenci będą mogli porozmawiać z laureatem Nagrody Nobla i doktorem Honoris Causa Politechniki Śląskiej prof. Brianem Kobilką oraz Jego żoną. Będzie można dowiedzieć się, jak organizuje się pracę i prowadzi badania naukowe, aby osiągnąć tak olbrzymi sukces, jak wygląda praca w najlepszych uczelniach i instytucjach badawczych na świecie, co jest najważniejsze w pracy naukowca itd. Można będzie zadawać pytania naszym Gościom.

Spotkanie będzie prowadzone w formie dyskusji moderowanej. Liczymy na Państwa obecność i aktywny udział. Serdecznie zapraszamy!

Partnerem wydarzenia jest Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia.