Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 18.10.2021

Spotkanie w ramach akcji „Nauka bez granic”

Zapraszamy naukowców, studentów, doktorantów i koła naukowe Politechniki Śląskiej na spotkanie poświęcone akcji tworzenia pomocy dydaktycznych dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami.  

Centrum Popularyzacji Nauki Politechniki Śląskiej realizuje wydarzenia dla każdej grupy odbiorców, niezależnie od wieku. Ważnym elementem edukacji i popularyzacji nauki jest też równy do niej dostęp dla wszystkich, w tym osób z niepełnosprawnościami.

W ramach akcji „Nauka bez granic” we współpracy ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Dąbrowie Górniczej zapraszamy naukowców, studentów, doktorantów i koła naukowe Politechniki Śląskiej do współudziału w zakresie tworzenia pomocy dydaktycznych, które w kwestii edukacji dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami odgrywają ogromną rolę.

Spotkanie informacyjne odbędzie się online za pośrednictwem platformy Zoom 3 listopada o godz. 11:00. Rejestracji na wydarzenie można dokonać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego: https://www.polsl.pl/rjo7-cpn/rejestracja-nauka-bez-granic-pomoce-dydaktyczne-dla-edukacji-dzieci-i-mlodziezy-z-niepelnosprawnosciami/ (aktywny do 2 listopada).

 

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie