Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 25.03.2024

Spotkanie środowiska akademickiego z Ministrem Nauki Dariuszem Wieczorkiem

W środę 27 marca 2024 r. odbędzie się spotkanie środowiska studenckiego i doktoranckiego uczelni województwa śląskiego z Ministrem Nauki Dariuszem Wieczorkiem. Wydarzenie jest dobrą okazją, by przedstawić opinie i postulaty odnoszące się do warunków studiowania, które powinny zostać wysłuchane i rozwiązane przy wspólnym zaangażowaniu uniwersytetów i Ministerstwa.

Do udziału zaproszone są wszystkie osoby chętne do dyskusji o możliwych zmianach w systemie szkolnictwa wyższego w Polsce na podstawie obecnego doświadczenia studiowania w naszym województwie. Ze względów organizacyjnych osoby, które chcą wziąć udział w spotkaniu, prosimy o rejestrację przez wypełnienie formularza do 25 marca 2024 r.

Spotkanie odbędzie się w Klubie Rawa 27 marca o godz. 10.00 (poddasze budynku spinPLACE, Katowice, ul. Bankowa 5).

Więcej informacji na stronie: https://us.edu.pl/event/spotkanie-z-ministrem-nauki-dariuszem-wieczorkiem/.

© Politechnika Śląska

Polityka prywatności

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie