Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 10.01.2022

Spotkanie POB5 – Podsumowanie – Plany - Projekty

13 stycznia odbędzie się pierwsze w tym roku spotkanie w ramach POB5. Dotyczyć ono będzie m.in. planów na 2022 rok. Spotkanie zaplanowano w trybie zdalnym na platformie Teams, początek godzina 15.00.

Agenda spotkania 13.01.2022

  • Podsumowanie roku 2021
  • Planowane działania w roku 2022
  • Informacje o aktualnie składanym projekcie europejskim – projekt dotyczy prac i usług, jakie planowane są dla przemysłu w zakresie zastosowań sztucznej inteligencji, cyberbezpieczeństwa oraz cyfryzacji. Przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości dołączenia do tego projektu
  • Informacje na temat Centrum Przemysłu 4.0, które inauguruje swoją działalność w marcu i aktualnie finalizowane jest tworzenie struktury i grup roboczych. Przekazane zostanie zaproszenie do dołączenia się do prac realizowanych w ramach CP4.0.

Osoby zainteresowane spotkaniami w ramach POB5 i dołączeniem do zespołów w systemie Teams proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres POB5@polsl.pl. Powiadomienia i linki do wszystkich spotkań będą przesyłane automatycznie.

Osoby zainteresowane dołączeniem do spotkania 13.01.2022 proszone są również o przesłanie informacji na adres POB5@polsl.pl. Link do spotkania zostanie przesłany na maila.

Kolejne spotkanie odbędzie się 20.01.2022 o godz. 14.00 i będzie poświęcone aktualnym konkursom na projekty o tematyce związanej z POB5. Spotkanie poprowadzą Przedstawiciele NCBiR, KPK i RPK.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie