Autor: Aleksandra Weber     Publikacja: 02.06.2021     Aktualizacja: 09.06.2021

Spotkania z ekspertami z Opel Manufacturing Poland

Inteligentna analiza danych, systemy jakości w branży motoryzacyjnej oraz elektryfikacja pojazdów to tematy, które zaprezentują specjaliści Opel Manufacturing Poland podczas interaktywnych wykładów online dla studentów Politechniki Śląskiej. Wykłady odbędą się 10 i 15 czerwca.

Spotkania z ekspertami Opel Manufacturing Poland to nie tylko możliwość zapoznania się z działalnością firmy, ale także zdobycia nowej wiedzy przydatnej podczas rozwoju ścieżki zawodowej.

Agenda:

- 10 czerwca 2021 r. w godz. 11:30-12:30 – „System Jakości w fabrykach motoryzacyjnych”, prowadzący: Grzegorz Guzik, kierownik operacji jakościowych;

- 15 czerwca 2021 r. w godz. 11:30-12:30 – „Przykłady inteligentnej analizy danych w praktyce przemysłowej utrzymania ruchu w fabryce samochodowej”, prowadzący: Jacek Kudła, kierownik wydziału Tłoczni i Utrzymania Ruchu oraz koordynator ds. cyberbezpieczeństwa;

- 17 czerwca 2021, godz. 14:00-15:00 – „Elektryfikacja pojazdów", prowadzący: Artur Pelka, kierownik ds. jakości. 

Serdecznie zapraszamy.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie