Autor: Aleksandra Wojaczek     Publikacja: 30.04.2021

Seminarium naukowe w ramach 6 Priorytetowego Obszaru Badawczego „Ochrona Klimatu i Środowiska” - podobszar badawczy: „Problemy degradacji i rewitalizacja terenów”

Wykorzystanie odpadów poprodukcyjnych do użyźnienia gleby, rewitalizacja terenów składowisk śmieci czy transformacja terenów i obiektów dla celów sportu – to tylko niektóre z zagadnień, jakie zostaną poruszone podczas seminarium naukowego w ramach podobszaru Priorytetowego Obszaru Badawczego 6 „Problemy degradacji i rewitalizacja terenów”.

Spotkanie online rozpocznie się w środę, 5 maja o godz. 14:00 na platformie Zoom. W jego trakcie jedenastu prelegentów zaprezentuje dziewięć wykładów, związanych z tematem seminarium. Ostatnie z wystąpień zostało zaplanowane na godzinę 16:15.  

Seminarium otworzą dr hab. Hanna Barchańska, prof. PŚ, oraz dr hab. inż. arch. Krzysztof Rostański, prof. PŚ – koordynatorzy podobszaru badawczego „Problemy degradacji i rewitalizacja terenów”. Glos zabierze także prof. dr hab. inż. Marek Pawełczyk, Prorektor ds. Nauki i Rozwoju Politechniki Śląskiej.  

Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy Zoom (Meeting ID: 311 341 5450, Passcode: 662004). 

Szczegółowy program seminarium

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie