zdjęcie miasta
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 08.10.2021

Seminarium Human Smart City – inteligentne rozwiązania dla ludzi i z ludźmi

Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej oraz Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego zaprasza na kolejne seminarium z cyklu Akademii Samorządowej pn. „Human Smart City – inteligentne rozwiązania dla ludzi i z ludźmi”.
Seminarium odbędzie się 26 października 2021 r. (wtorek) o godz. 10:00 za pośrednictwem platformy Zoom.

Tematyka nadchodzącego seminarium koncentruje się na koncepcji human smart city, obejmując zagadnienia nowoczesnych technologii w zarządzaniu miastem i regionem, miejsc innowacyjnych współtworzonych ze społecznościami lokalnymi czy zielonej transformacji miast i jej wyzwań.

Osoby zainteresowane powinny mailowo potwierdzić udział w spotkaniu oraz zarejestrować się na wydarzenie do 25 października br. poprzez formularz dostępny pod linkiem >>>   Dane do logowania na platformie Zoom Launch Meeting - Zoom. Szczegóły do logowanie znajdują się także w załączonym planie seminarium. W razie pytań kontakt pod adresami mailowymi: aleksandra.kuzior@polsl.pl oraz zuzanna.neuve-eglise@us.edu.pl (tel. 32 359 18 16).

Zapraszamy również do śledzenia aktualności w nowym serwisie internetowym Obserwatorium: https://us.edu.pl/centra-badawcze/opmim/.

Agenda Agenda Human Smart Cit Pobierz