Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 02.09.2021

Ruszyła rejestracja na Noc Naukowców 2021

Zbliża się Noc Naukowców Politechniki Śląskiej. Wielkie święto miłośników eksperymentów i zagadek naukowych odbędzie się 9 października. Każdy kto chciałby wziąć udział w imprezie już teraz może rejestrować się na stronie internetowej wydarzenia.

Noc Naukowców Politechniki Śląskiej odbędzie się już po raz szesnasty. W sobotę, 9 października od godziny 15.00 na zainteresowanych czekają niesamowite pokazy i eksperymenty, gry oraz konkursy dla młodszych i starszych, a wszystko to formie hybrydowej.

Wszyscy, którzy chcą poznać tajniki pracy naukowców, zobaczyć, co kryje się w laboratoriach już teraz mogą rejestrować się na to wydarzenie, a od 1 października od godz. 12.00 będą mogli wybrać pokazy i „skomponować własną NOC”. Aby zarezerwować miejsce należy założyć konto na stronie https://nocnaukowcow.com.pl/rejestracja.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie