Plakat serii wykładów
Autor: Agnieszka Kliks-Pudlik     Publikacja: 10.11.2022

Ruszyła IV seria wykładów online, organizowanych w ramach konsorcjum EURECA-PRO

Następny wykład odbędzie się 10 listopada w godzinach 11-12.30. Poprowadzi go prof. Tom Kuppens z Uniwersytetu Hasselt w Belgii. Temat wystąpienia to wprowadzenie do gospodarki o obiegu zamkniętym i modeli biznesowych o obiegu zamkniętym.

Kolejny wykład zaplanowano na 15 listopada. Poprowadzi go Sarah Kollnig, PhD z Montanuniversitaet Leoben. Temat: How green is „green consumption”?

Wykład przedstawiciela Politechniki Śląskiej – prof. Marka Salamakaodbędzie się 31 stycznia. Temat: Digital technologies in infrastructure design and management.

Więcej informacji na stronie.

Szczegółowy program na poniższym plakacie.

Plakat z harmonogramem wykładów