Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 26.11.2021

Ruszył konkurs "O złoty indeks Politechniki Śląskiej"

Już po raz szósty rozpoczął się konkurs „O złoty indeks Politechniki Śląskiej”. Skierowany jest on do uczniów szkół średnich w całej Polsce.

Lubisz przedmioty ścisłe? Planujesz studia na uczelni technicznej? Weź udział w konkursie „O złoty indeks Politechniki Śląskiej”. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół średnich.

Laureaci I stopnia konkursu „O złoty indeks Politechniki Śląskiej” są przyjmowani na pierwszy rok studiów pierwszego stopnia bez postępowania kwalifikacyjnego na kierunki: analityka biznesowa, matematyka, zarządzanie projektami, oraz kierunki inżynierskie, z wyjątkiem kierunku architektura.

Laureaci drugiego stopnia otrzymują dodatkowo 40, a laureaci trzeciego stopnia 30 punktów preferencyjnych w postępowaniu kwalifikacyjnym na te kierunki. Z tego uprawnienia laureaci mogą skorzystać jeden raz – w roku uzyskania świadectwa dojrzałości lub w roku następnym.

Osoby zainteresowane mogą rejestrować się do 11 stycznia 2022 r. pod adresem https://sorek.polsl.pl/zlotyindeks/

Do konkursu logować się można na stronie https://platforma.polsl.pl/rd/

Więcej informacji Politechnika Śląska | Złoty Indeks (polsl.pl)

 

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie