Innowator Śląska 2021
Autor: Aleksandra Wojaczek     Publikacja: 28.04.2021     Aktualizacja: 13.05.2021

Rusza XIII edycja konkursu Innowator Śląska 2021

Oferujesz innowacyjne produkty, usługi lub rozwiązania technologiczne? A może w ciągu ostatnich trzech lat wprowadziłeś na rynek jakieś rozwiązanie? Weź udział w konkursie, zgłoś swój innowacyjny projekt i zostań Innowatorem Śląska 2021!

Ideą konkursu Innowator Śląska 2021 organizowanego przez Górnośląską Agencję Przedsiębiorczości i Rozwoju w ramach projektu Enterprise Europe Network jest promowanie i nagradzanie najbardziej innowacyjnych podmiotów z województwa śląskiego. Jego celem jest wyróżnienie firm i instytucji badawczo-rozwojowych, które wprowadzają nowatorskie zmiany poprzez wdrażanie najnowocześniejszych technologii, nowych produktów czy usług i osiągają sukcesy w biznesie lub nauce.

Wydarzenie jest skierowane do mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji sektora badawczo-rozwojowego. O tytuł Innowatora Śląska 2021 można ubiegać się w czterech kategoriach dedykowanych wymienionym grupom.

Do wygrania są trzy pieniężne nagrody specjalne: nagroda specjalna Prezesa Zarządu GAPR Sp. z o.o. w wysokości 16 000 zł, nagroda specjalna Prezesa Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. w wysokości 15 000 zł oraz nagroda specjalna Przewodniczącego Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii w wysokości 10 000 zł. Na zwycięzców konkursu czeka także pakiet nagród rzeczowych oraz pakiet promocyjny o zasięgu regionalnym, ogólnokrajowym i międzynarodowym.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Wnioski zgłoszeniowe można składać do 31 maja 2021 roku.

Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są na stronie: http://innowatorslaska.pl/.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie