OSIR6
Autor: Martin Huć     Publikacja: 28.11.2023     Aktualizacja: 29.11.2023

Rusza lodowisko Tafla

Już niebawem wszyscy miłośnicy jazdy na łyżwach będą mogli znów korzystać z lodowiska Tafla. Ośrodek Sportu Politechniki Śląskiej poinformował, że otwarcie zaplanowane jest na 11 grudnia.

Lodowisko będzie czynne od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 8.00 do 21.00. Bilet normalny za godzinę ślizgawki będzie kosztował 20 zł. Dostępne będą także wejściówki ulgowe w cenie 12 złotych dla osób do osiemnastego roku życia, a także studentów, pracowników oraz emerytów Politechniki Śląskiej. Rabaty pojawiają się również dla rodziców z dwójką dzieci oraz Kartą Dużej Rodziny. Pojawi się także promocja dla studentów, którzy za korzystanie z lodowiska od godziny 20.00 do 21.00 zapłacą jedynie 5 złotych. Czynna będzie wypożyczalnia łyżew; a także ich ostrzenie.

W ostatnich miesiącach w przebieralniach lodowiska wymieniono sto szafek, które posiadają zamki na monetę zwrotną (5 złotych). Zainstalowany został także monitoring, który ma przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie