Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 08.07.2021

Rusza konkurs Popularyzator Nauki 2021

Do 10 września można nadsyłać zgłoszenia w 17. edycji konkursu Popularyzator Nauki. To przedsięwzięcie w którym nagradzane są osoby, zespoły i instytucje upowszechniające wiedzę o osiągnięciach nauki. Laureaci konkursu są docenieni za pomaganie innym zrozumieć zjawiska zachodzące wokół człowieka oraz przybliżanie najnowszych wyników badań naukowych.

Konkurs Popularyzator Nauki skierowany jest do osób, zespołów, mediów oraz instytucji popularyzujących naukę. Zgłoszenia można nadsyłać do 10 września 2021 r. do g. 23:59. Oceni je Kapituła, złożona z popularyzatorów nauki, przedstawicieli środowiska naukowego, Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz serwisu Nauka w Polsce.

Spośród wszystkich zgłoszeń kapituła wybierze laureata Nagrody Głównej. To najbardziej prestiżowe w konkursie wyróżnienie przyznane zostanie osobie, zespołowi albo instytucji, która promuje naukę wyjątkowo twórczo i skutecznie. Przyznane też będą nagrody w kategoriach: Naukowiec, Animator, Zespół, Instytucja oraz Media. Szczegóły konkursy na stronie Rusza konkurs Popularyzator Nauki 2021 | Nauka w Polsce (pap.pl)

 

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie