Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 18.10.2021

Rozpoczęła się Giełda Pracodawcy, Przedsiębiorczości i Technologii

Biuro Karier Studenckich oraz Samorząd Studencki zapraszają na Giełdę Pracodawcy, Przedsiębiorczości i Technologii. Targi potrwają do 22 października.

Wydarzenie dedykowane jest kandydatom wywodzącym się ze środowiska akademickiego – studentom, absolwentom i pracownikom naukowym Politechniki Śląskiej oraz innych uczelni, a także uczniom szkół średnich podejmujących decyzje o wyborze ścieżki edukacyjnej i zawodowej.

Przedsięwzięcie ma na celu nawiązanie kontaktu Pracodawców i organizacji z potencjalnymi kandydatami do pracy a także osobami zainteresowanymi prowadzeniem własnej działalności biznesowej. Giełda to również idealne miejsce do uzyskania informacji o możliwościach udziału w aktywnościach podnoszących kompetencje społeczne i zawodowe – oczekiwane i doceniane przez współczesny rynek pracy.

Tegoroczna Giełda Pracodawcy, Przedsiębiorczości i Technologii odbywa się hybrydowo. Zdalnie od 18-22.10.2021 na stronie Giełda Pracodawcy, Przedsiębiorczości i Technologii (webexpo.pl). Natomiast 21.10, czyli w czwartek w godzinach godz. 9.00 – 15.00 stacjonarnie w Hali „Nowa” Ośrodka Sportu PŚ Gliwice przy ulicy Kaszubskiej 28. Na zainteresowanych czekać będą przedsiębiorcy, instytucje rynku pracy takie jak urzędy pracy, młodzieżowe biura pracy, biura karier, centra technologiczne, centra przedsiębiorczości oraz instytucje wspierające przedsiębiorczość akademicką, organizacje studenckie i koła naukowe.

Więcej informacji na stronie Politechnika Śląska GPiP 2021 (polsl.pl)

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie