Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 23.10.2023

Rekrutacja do szkoły letniej Stability Design of Steel Structures

Trwa rekrutacja do szkoły letniej Stability Design of Steel Structures. Jej celem jest omówienie podstawowych aspektów projektowania stateczności konstrukcji stalowych zgodnie z Eurokodami.

O przyjęcie mogą ubiegać się studenci studiów magisterskich z zakresu inżynierii lądowej/inżynierii budowlanej/inżynierii konstrukcyjnej. Wybór będzie oparty na motywacji, postępach w nauce, kierunku studiów, płci i instytucji, aby zapewnić równość płci i różnorodność zaangażowanych studentów z doświadczeniem w inżynierii budowlanej.

Rekrutacja jest już otwarta i potrwa do 25 października 2023 r. Więcej informacji znajdziesz na https://www.uhasselt.be/en/events-en/2023-2024/stability-design-of-steel-structures.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie