Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 07.03.2022     Aktualizacja: 26.04.2022

Program „Politechnika pomaga”

Rektor Politechniki prof. Arkadiusz Mężyk podpisał zarządzenie w sprawie utworzenia programu „Politechnika pomaga”. Jego celem jest wsparcie działalności charytatywnej na Uczelni.

Program „Politechnika pomaga” będzie wspierać działalność charytatywną, w tym aktywności podejmowane w ramach wolontariatu zorganizowanego na Politechnice Śląskiej, np. pomoc ofiarom wojny w Ukrainie. Program jest zasilany dobrowolnymi wpłatami osób fizycznych i prawnych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej. Wpłaty, z określeniem szczegółowego celu wsparcia, dokonywać można na rachunek bankowy.

Na pierwszym posiedzeniu Komisji ds. realizacji programu „Politechnika pomaga”, określono cel szczegółowy programu w brzmieniu: „Wsparcie działań pomocowych uchodźcom z Ukrainy” w skrócie „Pomoc Ukrainie” .

Darczyńcy mogą dokonywać wpłaty przelewem na rachunek nr 73 1050 1070 1000 0090 8154 8720 lub korzystając z płatności BLIK

Więcej informacji na profilu FB Centrum Wolontariatu.

Szczegóły zarządzenia w załączniku.

Zarządzenie nr. 58/2022 Rektora PŚ Zarządzenie nr. 58/2022 Rektora PŚ Pobierz

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie