Na zdjęciu widzimy zdjęcie kampusu Politechniki Ślaskiej na tle tego zdjęcia Ukraińska flaga
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 08.03.2022

Powołanie Pełnomocnika Rektora ds. pomocy Ukrainie

Rektor Politechniki Śląskiej powołał Pełnomocnika ds. pomocy Ukrainie. Została nim Małgorzata Sołtyńska-Rąb kierownik Biura Karier Studenckich.

Głównym zadaniem pełnomocnika będzie koordynacja działań prowadzonych przez Politechnikę Śląską na rzecz pomocy Ukrainie. Wszelkie zgłoszenia i zapytania można przesyłać na specjalnie w tym celu utworzony adres e-mail: pomoc@polsl.pl.

Призначення Уповноваженого ректора з надання допомоги Україні

Ректор Сілезького Технологічного Університету призначив уповноваженого з питань допомоги Україні. Нею стала Малгожата Солтинська-Ромб, керівник Офісу студентської кар'єри.

Основним завданням Уповноваженої буде координація діяльності Сілезького Технологічного Університету для допомоги Україні. Всі заявки та запити можна надсилати на спеціально створену для цього електронну адресу: pomoc@polsl.pl.