fot. Maciej Mutwil (51)_Easy-Resize.com
Autor: Martin Huć     Publikacja: 01.12.2023

Porozumienie o współpracy z Sun Moon University

Politechnika Śląska zawarła porozumienie z koreańską uczelnią Sun Moon University, które stanowiło przypieczętowanie rozwijającej się współpracy, dotyczącej trwającego projektu Global Capstone Design.

Z ramienia Politechniki Śląskiej porozumienie podpisał prof. dr hab. inż. Marek Pawełczyk, prorektor ds. Nauki i Rozwoju. Sun Moon University reprezentował dr Choi Changha, prorektor ds. Współpracy z Przemysłem oraz Spraw Zewnętrznych.