na zdjęciu kobieta w średnim wieku przy mikroskopie
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 22.05.2024
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

Politechnika Trzeciego Wieku w roku akademickim 2024/2025

Zapraszamy do współpracy naukowców, którzy chcą przeprowadzić zajęcia w ramach Politechniki Trzeciego Wieku. Propozycje aktywności można przesyłać do 16 czerwca. 

Politechnika Trzeciego Wieku to program, który działa zgodnie z ideą Lifelong Learning, promującą postrzeganie kształcenia jako nieodłączny element całego życia człowieka. 

Zapraszamy do współpracy naukowców, chcących zaangażować się w prowadzenie zajęć dla studentów Uniwersytetów Trzeciego Wieku w roku akademickim 2023/2024.

Propozycję tematu zajęć należy przesłać do 16 czerwca przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: https://www.polsl.pl/rjo7-cpn/rejestracja-zajec-na-politechnike-trzeciego-wieku/.       

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie