plakat imprezy
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 15.09.2023

Politechnika Śląska na kongresie EventOn

22 września 2023 roku w Parku Śląskim w Chorzowie odbędzie się Pierwszy Kongres Młodzieży Województwa Śląskiego EventOn - pożegnaj lato w Parku Śląskim! Na imprezie obecna będzie Politechnika Śląska.  

Spotkania, warsztaty, dyskusje, koncerty, kino plenerowe oraz strefa uczelni –  to atrakcje Pierwszego Kongresu Młodzieży Województwa Śląskiego EventOn. Wydarzenie odbędzie się 22 września od godziny 12:00 do północy, na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie. Na imprezie będzie także można odwiedzić stoisko Politechniki Śląskiej, porozmawiać ze studentami i poznać naszą ofertę kształcenia.   

Wydarzenie zainicjowane jest przez Młodzieżowy Sejmik Województwa Śląskiego. Patronuje mu przewodniczący Sejmiku Województwa Śląskiego prof. Marek Gzik.

Więcej informacji na stronie: EventOn - pożegnaj lato w Parku Śląskim! | Facebook.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie