Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 08.10.2021     Aktualizacja: 11.10.2021

Politechnika Juniora i Seniora w nowym roku akademickim

Centrum Popularyzacji Nauki Politechniki Śląskiej zaprasza pracowników Uczelni do zgłaszania swoich propozycji na zajęcia z cyklu Politechnika Juniora i Seniora. Spotkania są niezwykłą okazją do przekazania wiedzy i naukowych ciekawostek zarówno młodszym, jak i starszym miłośnikom nauki.

Zajęcia w ramach Politechniki Juniora i Seniora w roku akademickim 2021/2022 będą odbywały się stacjonarnie lub – w przypadku zmian związanych z sytuacją epidemiologiczną – w formule online.

Pracownicy Politechniki Śląskiej mogą zgłaszać zajęcia w formie wykładu interaktywnego oraz/lub warsztatów w formule stacjonarnej lub online. Spotkania są skierowane dla dzieci w 2 grupach wiekowych: 6-9 lat oraz 10-12 lat, które uczestniczą w zajęciach wraz z rodzicami lub opiekunami.

Prosimy o dostosowanie tematyki i poziomu zajęć do odpowiedniej grupy wiekowej, a także zaplanowanie ich z ogólnodostępnymi materiałami, których lista będzie udostępniana odbiorcom po zgłoszeniu na zajęcia.

Osoby zainteresowane współpracą z CPN są proszone o rejestrację za pomocą formularza na stronie Centrum: https://www.polsl.pl/rjo7-cpn/rejestracja-aktywnosci-w-ramach-programu-politechniki-juniora-i-seniora/

Pytania prosimy kierować na adres mailowy: pjs@polsl.pl.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie