Piknik w Ogrodzie Sztuki
Centrum 3.0 Gliwicki Ośrodek Działań Społecznych i Politechnika Śląska zapraszają na Piknik w Ogrodzie Sztuki. Impreza odbędzie się 24 lipca w ogrodach Klubu Pracowników Politechniki Śląskiej przy ul. Banacha w Gliwicach.
Wydarzenie rozpocznie się o godz. 15.00 i będzie okazją do wspólnego spędzenia letniego popołudnia w plenerze. Na uczestników czekać będą prezentacje twórców, galerii sztuki oraz organizacji zajmujących się popularyzacją twórczości plastycznej. Nie zabraknie również muzycznych atrakcji.
O godz. 16.00 wystąpi Czesław Jakubiec z programem „Operowy stand-up”, o godz. 18.00 koncert zagra zespół „Chrząszcze”, natomiast o oprawę muzyczną przed i po koncercie zadba DJ (o godz. 17.00 i 19.00).
Organizatorzy zapraszają seniorów – w szczególności mieszkańców dzielnicy Politechnika – a także całą społeczność akademicką i wszystkich zainteresowanych.
Na miejscu dostępna będzie również strefa gastronomiczna, w której będzie można kupić potrawy z grilla, ciepłe i zimne napoje oraz lody.
Bezpłatne wejściówki można odebrać w Klubie Pracowników Politechniki Śląskiej. Zgłoszenia przyjmowane są także drogą mailową pod adresem: kasa.mrowisko@polsl.pl.