Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 20.07.2021

Pierwszaki POLSL 2021/2022 – grupa informacyjna na FB dla studentów pierwszego roku

Na Facebooku wystartowała grupa informacyjna dla studentów pierwszego roku Politechniki Śląskiej. Będą na niej publikowane wszystkie informacje ważne dla nowo przyjętych żaków oraz takie, które ułatwią im integrację.

Dołączając do grupy Pierwszaki POLSL 2021/2022, będzie można dowiedzieć się jakie złożyć dokumenty, jak starać się o stypendium socjalne czy miejsce w Domu Studenckim, a także poznać ludzi, którzy idą na ten sam kierunek. 

Grupę prowadzi Samorząd Studencki Politechniki Śląskiej, który na bieżąco będzie odpowiadał na wszystkie pytania nowych studentów.  – Jest to swojego rodzaju forum, na którym będziemy rozwiewać wszelkie wątpliwości osób które jeszcze nie poznały zasad funkcjonowania naszej Uczelni – mówi Katarzyna Ptaszyńska zastępca przewodniczącego SSPŚ.

– Z biegiem czasu grupa będzie stopniowo wygaszana, ale stanie się to dopiero wtedy, gdy będziemy mieć pewność, że Pierwszaki zostały w pełni zasymilowane przez naszą społeczność i wszelkie zagadnienia dotyczące bycia nowicjuszem zostały wyczerpane – dodaje.

Aktualnie grupę można znaleźć na profilu FB Samorządu Studenckiego Politechniki Śląskiej.  

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie