Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 24.05.2024

PhD Programme w ramach EURECA-PRO

Interesujesz się zmianami klimatu, zrównoważonym rozwojem, odpowiedzialną konsumpcją i produkcją? Weź udział w PhD Programme w ramach EURECA-PRO.

Odpowiedzialna konsumpcja i produkcja są definiowane jako jeden z najważniejszych tematów dla ludzkości. Czas spędzony na badaniach i studiach doktoranckich to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie z trwałymi korzyściami dla przyszłej kariery. Dlatego konsorcjum EURECA-PRO zaprasza do udziału w programie doktoranckim EURECA-PRO Odpowiedzialna konsumpcja i produkcja:

Korzyści dla uczestników:

• Udział w międzynarodowym programie mobilności PhD Journey, w ramach którego studenci mogą wziąć udział w szkoleniu z zakresu ogólnych i tematycznych umiejętności badawczych
  • Rozszerzenie potencjału badawczego poprzez wykorzystanie zaplecza badawczego (instytuty badawcze, laboratoria, sprzęt, bazy danych, oprogramowanie, zbiory biblioteczne) na innych uniwersytetach partnerskich w ramach EURECA-PRO.
  • Rozwój sieci kontaktów naukowych poprzez udział w międzynarodowych konferencjach EURECA-PRO, szkołach letnich, kursach językowych i wielu innych wydarzeniach.
  • Studia dostosowane do indywidualnych zainteresowań i potrzeb naukowych.
  • Na koniec studiów otrzymasz certyfikat ukończenia Programu Doktoranckiego EURECA-PRO w zakresie Odpowiedzialnej Konsumpcji i Produkcji, odzwierciedlający Twój udział w kursach i szkoleniach EURECA-PRO.

Szczegóły na stronie: https://www.eurecapro.eu/phd-programme/.