Na zdjęciu widzimy salę konferencyjną i duży stół, wokół którego siedzą uczestnicy szkolenia. Za prowadzącą wisi ekran, na którym jest slajd-prezentacja
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 21.01.2022

„O nauce po ludzku” szkolenie dla doktorantów i naukowców

Centrum Popularyzacji Nauki zaprasza na kolejne szkolenie z cyklu „O nauce po ludzku”. Spotkanie skierowane jest do doktorantów i naukowców Politechniki Śląskiej.

Szkolenie, które odbędzie się 22 stycznia 2022 roku dotyczyć będzie komunikacji naukowej i współpracy z mediami. Odbędzie się ono stacjonarnie w Centrum Nowych Technologii (ul. Konarskiego 22B) w godzinach od 09:15 do 17:15.

Rejestracja na stronie: https://www.polsl.pl/rjo7-cpn/22-01-2022-szkolenie-z-komunikacji-naukowej-i-wspolpracy-z-mediami-o-nauce-po-ludzku/