plakat reklamujący program
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 13.06.2024
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

Nowe technologie dla dziewczyn

Trwa nabór do 10. edycji programu stypendialnego „Nowe technologie dla dziewczyn”. To pierwszy w Polsce program dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną.

Fundacja Edukacyjna Perspektywy oraz firma Intel zapraszają do aplikowania do 10. edycji prestiżowego programu stypendialnego "Nowe technologie dla dziewczyn" i zaplanowania swojej przyszłości z solidnym wsparciem, jakie daje stypendium.

Jeżeli jesteś studentką jednego z kilkuset kierunków na 44 uczelniach technicznych i uniwersytetach - listę znajdziesz na stronie ( lista uczelni i kierunków) - nie zwlekaj i aplikuj. To niepowtarzalna szansa na rozwój, pomoc w karierze zawodowej i konkretne wsparcie finansowe.

Nabór trwa do 30 czerwca 2024 roku. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie tutaj. Szczegóły na stronie: Nowe Technologie Dla Dziewczyn - Home (stypendiadladziewczyn.pl).

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie