eureca 770
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 27.01.2023

Nowa specjalność w ramach konsorcjum EURECA-PRO

Do 26 lutego 2023 roku potrwa rekrutacja na nową specjalność realizowaną w ramach konsorcjum EURECA-PRO - Zrównoważona konsumpcja i produkcja. Będzie się ona odbywała na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej.

Nowa specjalność realizowana będzie na studiach II stopnia - stacjonarnych i niestacjonarnych. Studenci mogą pozyskać wiedzę i umiejętności odpowiadające potrzebom największych, nowoczesnych i globalnych przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych.

Studiowanie na specjalności Zrównoważona konsumpcja i produkcja, to szansa na naukę w międzynarodowym gronie, realizację praktyk w znanych polskich i międzynarodowych przedsiębiorstwach, zajęcia z udziałem ekspertów zrównoważonego rozwoju z Polski i zagranicy a także możliwość studiowania na prestiżowych uczelniach europejskich i zdobycia potrójnego dyplomu inżynieria.

Rekrutacja potrwa do 26 lutego 2023 roku, zajęcia zaczynają się od 1 marca. Więcej informacji na stronie: Zarządzanie i inżynieria produkcji - Rekrutacja na Politechnikę Śląską (polsl.pl).