plakat z informacjami o wydarzeniu
Autor: Agnieszka Kliks-Pudlik     Publikacja: 15.02.2023

Noc Maturzystów w Rybniku – zajęcia z matematyki i jęz. angielskiego

Centrum Kształcenia Ustawicznego - filia Politechniki Śląskiej w Rybniku, zaprasza tegorocznych maturzystów na Noc Maturzystów, która odbędzie się w piątek 24 lutego. W programie bezpłatne zajęcia z matematyki i języka angielskiego.

Noc Maturzystów to okazja dla uczniów klas maturalnych do powtórzenia materiału przez egzaminem dojrzałości. Uczniowie będą pracować nad arkuszami z zadaniami maturalnymi z matematyki i języka angielskiego – na poziomie rozszerzonym.

Data: 24 lutego
Miejsce: Centrum Kształcenia Ustawicznego - filia Politechniki Śląskiej (ul. Kościuszki 54) w Rybniku
Godziny: 17:00-21:00

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązuje limit miejsc. Konieczne jest zapisanie się poprzez formularz: https://forms.office.com/e/t8aGXK2edp