Autor: Jadwiga Witek     Publikacja: 17.09.2021

Nagroda POP Science 2021 – wybierz najlepszych popularyzatorów nauki z Politechniki Śląskiej!

Dwie naukowczynie z Politechniki Śląskiej: prof. Aleksandra Ziembińska-Buczyńska oraz dr inż. Marcelina Jureczko zostały nominowane w konkursie Nagroda POP Science 2021 w kategorii Myśl globalnie, działaj lokalnie. Głosowanie odbywa się za pośrednictwem strony internetowej.

 

Do 7 października 2021 roku do godziny 23.59 trwa internetowe głosowanie, które pozwoli wyłonić laureatów nagrody POP Science Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE 2021. Wyróżnienie to przyznawane jest osobom i przedsięwzięciom popularyzującym naukę w trzech kategoriach ogólnopolskich (wideoblog, blog lub strona internetowa, audycja radiowa lub podcast) oraz dwóch kategoriach regionalnych pod wspólną nazwą – myśl globalnie, działaj lokalnie: pracownik uczelni oraz mieszkaniec województwa śląskiego.

Nominowani do nagrody POP Science są wybierani po przeliczeniu głosów oddanych przez członków Jury na kandydatów spośród wszystkich zgłoszeń, jakie wpłynęły. Po ogłoszeniu listy nominowanych głosy na nich może oddawać każdy w głosowaniu internetowym.

GŁOSUJĘ

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie