Na zdjęciu widzimy dr inż. Agatę Guzik Kopyto, która stoi w czarnej sukience. Za nią biała ściana z napisami Konkurs StRuNa
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 24.11.2021     Aktualizacja: 26.11.2021

Nagroda dla dr inż. Agaty Guzik-Kopyto  

Dr inż. Agata Guzik-Kopyto z Wydziału Inżynierii Biomedycznej zdobyła I nagrodę w kategorii Opiekun Naukowy Roku 2021. Nagrodę przyznano za wspieranie SKN Biomechatroniki „Biokreatywni” w ogólnopolskim konkursie dla autorów i promotorów najlepszych projektów naukowych realizowanych przez studentów i doktorantów StRuNa 2021.

Organizatorem Konkursu „StRuNa 2021” była Fundacja FPS (Fundacja „Fundusz Pomocy Studentom”, Polish Student Support Fund). Fundacja jest w pełni niezależną, ogólnopolską organizacją pozarządową o szerokim profilu aktywności (nadzór obywatelski, edukacja, badania naukowe, akcje informacyjne). Konkurs był współfinansowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

– Tytuł Opiekuna Naukowego Roku 2021 to dla mnie zaszczyt. To także wielka radość. Już sama nominacja była ogromnym wyróżnieniem. Nagroda, którą otrzymałam jest wyrazem uznania dla mojej pracy oraz motywacją do kontynuowania mojej dalszej działalności. Bardzo dziękuję przede wszystkim moim studentom – członkom SKN Biomechatroniki „Biokreatywni” za ich zaangażowanie w pracę koła. Drodzy studenci, członkowie „Biokreatywnych”, codziennie dajecie mi nową energię do działania, podziwiam Was za ogromny zapał do poszerzania swojej wiedzy i za to, jak dobrymi ludźmi jesteście. To wielka przyjemność z Wami współpracować – mówi dr inż. Agata Guzik-Kopyto.

Uroczysta Gala Finałowa Konkursu odbyła się 13 listopada 2021 r. w budynku Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie w trakcie 5.Ogólnopolskiego Kongresu Kół Naukowych IKONA 2021.

Studenckie Koło Naukowe Biomechatroniki „Biokreatywni” jest dynamicznie rozwijającym się kołem naukowym działającym na Wydziale Inżynierii Biomedycznej. Celem koła jest rozwiązywanie problemów z zakresu biomechatroniki, biomechaniki inżynierskiej oraz nauk pochodnych, poprzez uczestnictwo w seminariach naukowych, konferencjach, kursach, wyjazdach na targi oraz wykonywanie własnych projektów.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie