DSC07535_kadr
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Autor: Martin Huć     Publikacja: 12.06.2024     Aktualizacja: 14.06.2024

Nabór studentek i studentów do projektu Silesian Greenpower

Koło naukowe Politechniki Śląskiej Silesian Greenpower prowadzi nabór studentek i studentów do międzywydziałowego projektu „Elektryczny bolid Silesian Greenpower”.

Nabór koła naukowego to odpowiedź na zaproszenie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego do składania ofert w projekcie „Wsparcie studentów w zakresie podniesienia ich kompetencji i umiejętności”.

Aby wziąć udział w naborze należy przesłać wiadomość na adresy mailowe do członkiń zespołu: Julii Pałęga (jp310114@student.polsl.pl) oraz Patrycji Szyszka (ps310154@student.polsl.pl) w terminie do 20 czerwca 2024 r.

Silesian Greenpower startuje w wyścigach F24+, w których wszystkie samochody są zbudowane z takich samych silników, zasilanych prądem stałym o mocy 240 W.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie